klasterlodzki.pl

Regały przyścienne

W hurtowni „DUŚKA” dostępne są regały przyścienne wykonane z elementów systemu rurowego
fi 25. Różnią się między sobą rozmiarami, tak aby klienci mogli je odpowiednio dobrać pod kątem potrzeb posiadanego sklepu.

Dostępne są warianty o długości 2m, 3m i 4m. Wysokość mebli w tym przypadku nie jest jednym z parametrów, który powinien stwarzać wiele możliwości wyboru, gdyż żaden regał przyścienny nie powinien być zbyt wysoki. Meble rozpościerające się aż po sufit są niepraktyczne w obsłudze i nastręczają personelowi podczas pracy wielu problemów. Poza tym towar powinien znajdować się w zasięgu wzroku klientów. Taki, do którego kupujący nie ma dostępu, nie wzbudza jego zainteresowania, a wręcz zniechęca.

Każdy znajdujący się ofercie hurtowni regał przyścienny jest wytrzymały, a co ważniejsze stabilny, dzięki temu, że stwarza możliwość przymocowania go do ściany w trzech lub sześciu punktach, odpowiednio do wielkości mebla. Daje to jest pewność, że nie przewróci się on pod ciężarem towaru. Nie będzie się również chwiał, ani w trakcie zmiany ekspozycji, ani podczas przeglądania towarów przez klientów.

Hurtownia oferuje przedsiębiorcom możliwość wykonania regałów przyściennych na indywidualne zamówienie. To bardzo korzystna oferta, gdyż dzięki niej można nabyć meble, które pod względem wielkości oraz zastosowanych rozwiązań będą idealnie wpisywały się w działalność sklepu. Zagwarantują odpowiednią estetykę prezentacji odzieżowego asortymentu i komfort pracowników podczas jej wymiany.


Hurtownia "DUŚKA"
Wilenko 18
66-200 Świebodzin
tel. 501 016 049

Zobacz także:

Sprzęt i akcesoria fryzjerskie

Sprzęt i akcesoria fryzjerskie

Niezawodne sprzęgła do maszyn przemysłowych, oferowane przez zaufanego dostawcę części

Niezawodne sprzęgła do maszyn przemysłowych, oferowane przez zaufanego dostawcę części